рятувальна рекламна служба в Катеринопіль ДСНС

Якщо раптом вам стане цікаво, що робить Державна служба України з надзвичайних ситуацій (далі ДСНС) у вільний від пожеж та лих час, то вона займається рекламними роботами. Зручно, адже на державних автомобілях, які можна заправити пальним за державні гроші, їздити та розклеювати реклами за кандидатів у Президенти України. Фото, що прикріплене до статті, із Мокрої Калигірки. Однак місцеві мешканці Катеринополя стверджують, що подібні діяння були й в районному центрі.

Важливо відзначити наступні моменти:

1) ДСНС або робить то під тиском місцевої адміністрації, оскільки саме вона лобіює Петра Порошенка, або просто заробляють на цьому гроші. Тоді виникає наступне питання: для чого держава виділяє їм кошти, якщо вони самі знаходять джерела фінансування? (Річний бюджет ДСНС 2019 року 12,6 млрд гривень)

2) Цікаво лягають карти, якщо робить ці рекламні роботи за ті ж державні кошти. Зрозуміло, що політика брудніша, аніж болото, але для чого так заграватися? Питання з чиєї кишені бралися кошти — залишається відкритим.

3) Чи усвідомлюють службовці ДСНС, що вони роблять? Чи усвідомлюють, що їх використовують у сліпу політики та дискредитують їх в очах частини громадян? Адже сьогодні вони “клеять” за Порошенка, а завтра їм більшу суму дасть якийсь Бойко чи Вілкул.

У будь-якому випадку районне керівництво ДСНС має прокоментувати чому на Катеринопільщині вони стали рекламним інструментом одного із кандидатів у Президенти.

Можливо, якщо дуже багато вільного часу, то службовці ДСНС допоможуть катернопільчанам у їхніх справах. У когось на вулиці потрібно замінити ліхтарі, комусь розчистити сад, комусь полатувати дах тощо. Головне вирішити ціну питання.

Автор: Юрій Григор’єв

Нагадаємо:Шановні рибалки З початком відлиги зимова риболовля стає ризикованою для вашого життя

There are no comments yet.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).