Іван Гегедош та його звіт

27 березня у Катеринополі селищний голова Іван Гегедош прозвітував за рік своєї роботи, однак подія запам’яталася більше як палка дискусія між активними мешканцями селища. Цілком очікувано, що найбільші скандали були навколо теми Комунального господарства. І здавалося б, що конфлікт міг вирішитися у стінах селищної ради, але ні — усі емоції, претензії, образи вилилися у публічну площину, що дало змогу понад сотні мешканців краю відчути градус конфлікту.

Цілком очікувано, що під час звіту Іван Гегедош згадав про відсутність взаєморозуміння між ним та фракцією ВО “Черкащани”, адже за останні роки саме останні стали справжньою опозицією селищного голови. Всі питання від громади про відсутність ремонту доріг, ремонту дитячих садочків, ситуація із безпритульними собаками, не завершене освітлення вулиць цілком справедливо зводилися до відсутності фінансів на розв’язання даних проблем. Однак кожне із питань має інші сторони, адже аби вирішити поставлені завдання потрібно знайти діалог між представниками влади та мешканцями Катеринополя.

Іван Гегедош закликав мешканців перейти від слів до справ та долучитися до наведення порядку у селищі. Пробувати власними силами ліквідовувати негаразди на дорогах, або ж ініціювати законне та гуманне вирішення щодо проблеми собак на вулицях Катеринополя. Натомість селищний голова пообіцяв зробити все можливе, аби як найшвидше здійснити ремонти дитячих садочків, знайти інвесторів для здійснення ремонту доріг селища. Однак цілком ймовірно, що першим буде виконано обіцянку про освітлення вулиць Катеринополя, яке пообіцяв здійснити Гегедош до Великодня (28 квітня 2019 року).

Кульмінацією цієї зустрічі з громадою стало питання про Катеринопільське комунальне господарство, яке за останній місяць перебуває під увагою громади після відкритого конфлікту селищного голови із керівником комунгоспу. Під час свого виступу Петро Підгірний звинуватив Івана Гегедоша в упередженому ставленні до себе та в бажанні нашкодити громаді заради власних інтересів. Неочікуваним стало те, що у кінці свого виступу Підгірний заявив про те, що написав заяву про звільнення із посади голови комунгоспу та покинув залу, так і не відповівши на питання громади.

На захист Петра Підгірного, як і на останній сесії селищної ради, стала вагома частина депутатів, зокрема фракція ВО “Черкащани”. У результаті громада селища вирішила, що ініціатива Гегедоша про аудиторську перевірку комунального господарства має відбутися, однак основною вимогою є проведення державної аудиторської перевірки. Поки аудит не відбудеться, то заява про звільнення Підгірного не буде прийнятою.

Наприкінці більшість присутніх учасників заходу прийняла звіт Івана Гегедоша та оцінила роботу селищного голови як позитивну.

Однак протягом усього заходу опозиція у різний спосіб критикувала роботу Гегедоша та висловлювали своє бачення, як має здійснюватися управління селищем.

Захід тривав понад 3 години, тому було піднято багато питань, до обговорення яких долучилися провідні громадські та політичні діячі Катеринополя, зокрема Михайло Морозюк, Олександр Коваленко, Микола Ткаченко, Віталій Нагорний, Володимир Коваленко, Геннадій Джус.

Адміністрація сайту katerynopil.com.ua планує висвітлити об’єктивно всі питання та закликає долучитися до інформаційної співпраці учасників заходу.

Пишіть нам на електронну пошту [email protected] або в повідомлення https://www.facebook.com/katerynopil/

Автор: Юрій Григор’єв

Нагадаємо: Конфлікт навколо комунгоспу: чому Гегедош не може перевірити документи підприємства?

There are no comments yet.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).