І місце “Граніт” Єрки
ІІ місце “Дивограй” Катеринопіль
ІІІ місце “Черкащани” Катеринопіль


26 січня 2019 року відбувся Зимовий турнір з волейболу серед змішаних команд. За фінансової підтримки Секретаря ради ВО «Черкащани», депутата обласної ради Коваленка О.А., селищного голови с.Пальчик Боброва М.В.,

За ініціативної підтримки поціновувачів гри відбулося справжнє свято волейболу. Змагалися 8 команд у двох групах. Це команди з смт. Катеринопіль, смт.Єрки, с.Пальчик, с. Мокра Калигірка, с. Вікнине, с. Петраківка.

У півфіналі команда «Юність» Катеринопіль поступилася команді «Черкащани» Катеринопіль. Право змагатися у фіналі вибороли команди «Дивограй» Катеринопіль і «Граніт» Єрки, яка і здобула перемогу та була відзначена Дипломом та нагороджена Кубком Переможця Зимового турніру, а гравці відзначені грамотами та нагороджені медалями і грошовою винагородою в розмірі 1200 гривень.

Команда «Дивограй» Катеринопіль, яка посіла ІІ місце була відзначена Дипломом, а гравці відзначені грамотами та нагороджені медалями і грошовою винагородою в розмірі 1000 гривень.

Команда «Черкащани» Катеринопіль, яка посіла ІІІ місце була відзначена Дипломом, а гравці відзначені грамотами та нагороджені медалями і грошовою винагородою в розмірі 800 гривень. Всі кошти грошових винагород команди без вагань вирішили передати на лікування Богуславцевої Ірини.

Організаційний комітет турніру висловлює подяку та щиро вдячність всім, хто допоміг в організації та проведенні змагань, гравцям, тренерам, суддям, вболівальникам, глядачам.

Сьогодні наші хлопці й дівчата взяли участь у районних змаганнях з волейболу (мікс). Хочеться подякувати організаторам – Олександр Волинець, Віктор Куцерук; Михайло Онофрієнко .спонсорам – ВО "ЧЕРКАЩАНИ", Бутерброди, каша від в о черкащани .Чай кава і яблука, від селешнного голови Пальчик ,Миколи Боброва ,та призові нагороди переможцям та призерам від в.о «ЧЕРКАЩАНИ»Насолода від гри чудових команд.1. «ГРАНІТ», смт.Єрки2. «ДИВОГРАЙ», смт.Катеринопіль3. «ЧЕРКАЩАНИ», смт.Катеринопіль

Gepostet von Oleksandr Kovalenko am Samstag, 26. Januar 2019

Відзначено Грамотами:

  • Кращий ЛІБЕРО – Гончарук Олег (Юність, Катеринопіль),
  • кращий ЗВ’ЯЗКОВИЙ – Половинко Павло (Граніт, Єрки),
  • Кращий ПОДАЮЧИЙ – Гречаний Дмитро (Черкащани,Катеринопіль),
  • кращий БЛОКУЮЧИЙ – Пигида Олександр (Дивограй, Катеринопіль),
  • кращий Нападаючий – Плахотний Юрій (Граніт, Єрки),
  • краща учасниця-ДІВЧИНА- Шматко Анастасія (Альдерен, Пальчик),
  • НАЙМОЛОДЩИЙ гравець – Пургін Святослав (Маяк, Вікнине),
  • НАЙДОСВІДЧЕНІШИЙ гравець – Онуфрієнко Михайло (Черкащани, Катеринопіль)

Джерело: Волейбол Катеринопільщини

Читайте також: Результати жеребкування

There are no comments yet.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).